NTportalas.lt - nemokami nekilnojamojo turto skelbimai, butai, namai, sklypai, patalpos, pardavimas, nuoma, nekilnojamojo turto agentūros
Parduodami
Išnuomojami


Nori reklamuotis?

Share |hostingas su 10% nuolaida
Nuomoja Patalpos
ID: 735787

Patalpos nuoma Vilniuje LAZDYNUOSE SU VAIZDU Į NĖRIES UPĘ, NUOMOJAMAS N - NT Portalas.lt

 
Vietovė
Vilniaus m. sav. 
Lazdynai 
Oslo g. 
Pagrindinė informacija
Paskirtis: administracinės
Aukštas: 1 iš 4
Kambarių sk.: 3
Plotas: 250.0
Būklė: įrengtas
Statybos metai: 0
Tipas: mūrinis
Sklypo plotas (a): 0
Vandentiekis:
Šildymas:
Nuomojamas nuo: 0000-00-00
Užstato suma: 0
Min. nuomos laikotarpis (mėn): 0

Kaina m²: 10.5 €.

Patalpinta: 2019-06-27
Atnaujinta: 2019-06-27
Galioja iki: 2020-06-01

Kaina pardavimui: Pasiūlyk savo kainą
2.625 € €     
Papildoma informacija
Garažas
Aprašymas
LAZDYNUOSE SU VAIZDU Į NĖRIES UPĘ, NUOMOJAMAS NAUJAI ĮRENGTAS BIURAS

BENDRA INFORMACIJA:
SKLYPO PLOTAS 16 arų.
LIFTAS SCHINDLER, aptarnauja nuo cokolinio iki viršutinio aukšto.
NEMOKAMAS PARKINGAS 34 automobiliams.

Nuomojamos naujai įrengtos komercinės/biuro paskirties patalpos per du aukštus, plotas 250377 m2, Lazdynuose, šalia Litexpo parodų rūmų. Biuras lengvai pasiekiamas tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu. Priklauso 34 parkingo vietos šalia pastato. Teritorija aptverta, stebima vaizdo kameromis, į uždarą teritoriją įvažiavimas saugomas.
Sutvarkyta ir nuolat prižiūrima aplinka, žalios erdvės.
Pastate įrengtas talpus Schindler liftas. Patalpos turi atskirą rakinamą įėjimą su vaizdo stebėjimo sistema. Į patalpas lengvai gali patekti ir neįgalūs asmenys.
Esant renginiams, šventėms yra galimybė papildomai pasinaudoti 110 m2 erdvia posėdžių zona su terasa 4a. iš kurios atsiveria NUOSTABUS vaizdas į Neries upę.

Išplanavimas:
Pirmame aukšte yra administratoriaus darbo vieta, trys posėdžių kabinetai, erdvi virtuvės zona, kuri gali būti naudojama ir posėdžiams, mokymams.
Antrame aukšte yra 12 izoliuotų kabinetų ir 3 atviros erdvės 18 darbo vietų.

Įrengimas:
Šildymasgrindinis (kondesac. dujinis katilas), programuojamas ir reguliuojamas atskirai kiekvienam aukštui (Bosch valdiklis), yra galimybė suprogramuoti dieninę/naktinę temperatūrą, tai sąlygoja ekonomiškumą.
VėdinimasA klasės Konfovent Verso vėdinimo sistema kiekvienam auštui atskirai su pultu pasirenkant norimą programą. VFR kondicionavimo sistema (oras/oras sistema), ASAMI kondicionieriai, įtin efektyvūs ir galingi, vos per kelias minutes atšaldantys patalpas iki norimos temperatūros.
Grindys pirmame aukšte itališkos akmens masės plytelės su antipraslydimo paviršiumi, antrame aukštekiliminė mozaikinė danga.
Sienosdažytos.
Langaipraplatintų rėmų, su dviem stiklo paketais, todėl patalpose įtin tylu ir ramu.
Pertvarosstilinės, yra galimybė klijuoti savo logo/prekinį ženklą.
WCyra 3 erdvūs san mazgai, Gustavsberg santechnika.
Baldainuomojama kartu su biuro baldais (Narbuto patvarūs ir ilgaamžiški baldai).


Bendras plotas 250850 kv.m, galima nuomotis atskirai aukštais.

PASTATAS
Penkių aukštų namas įrengtas labai kokybiškai, naudojant pačias moderniausias medžiagas. Įmontuoti pagerintos varžos trigubi plastikiniai langai, šarvo durys, įrengtas liftas tinkantis ir neigaliesiems. Nuo viršutinės namo terasos dalies atsiveria įspūdingas vaizdas i žaliają teritorijos dalį. Pagal klientų pageidavimus bus išplanuotas pastato vidus ir įrengta tai kas reikalinga pagal poreikius. Pastatas apšildytas, išorinė atlikta apdaila ventiliuojamų fasadų dekoratyvinės plokštės.

PARKAVIMAS
Namo pašonėje įrengta dengta automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat galima parkuoti po namu esančiame garaže. Yra galimybė statytis 30 automobilių šalia pastato esančioje aikštelėje.

ŠILDYMAS
Pastatas apšildomas dujomis.

NAMAS
Plytų mūro, perdangos monolitinės ir tipinės gelžbetoninės. Aptverta teritorija, sklypo plotas apie 16 arų. Namas yra labai gražioje vietoje, daug žalumos, pilnai sutvarkyta teritorija, skoningai apsodinta lauko augmenija. Numatyta vieta pramogauti žaliojoje terasos dalyje. Patogus susisiekimas su visais Vilniaus rajonais.

Patalpos gali būti nuomojamos atskirais plotais (aukštais) ir pritaikytos biurui ar medicininiai įstaigai (atitinka visus keliamus med reikalavimus).

Nuomos kaina: 10.5 12 eur/kv.m. + komunaliniai.

Daugiau informacijos telefonu.
 
Pardavėjas:

Dėl patalpų
Tel.: 865266888
info@nuomosbiuras.lt