NTportalas.lt - nemokami nekilnojamojo turto skelbimai, butai, namai, sklypai, patalpos, pardavimas, nuoma, nekilnojamojo turto agentūros
Parduodami
Išnuomojami


Nori reklamuotis?

Share |hostingas su 10% nuolaida
Nuomoja Butai
ID: 738110

Buto nuoma Vilniuje ŽVĖRYNE IŠNUOMOJAMAS ĮRENGTAS NAUJAS ERDVUS 3 - NT Portalas.lt

 
Vietovė
Vilniaus m. sav. 
Žvėrynas 
Sėlių g. 
Pagrindinė informacija
Aukštas: 2 iš 5
Kambarių sk.: 3
Plotas: 80.0
Virtuvės plotas: 0.0
Balkono plotas: 0.0
Būklė: įrengtas
Statybos metai: 2016
Tipas: mūrinis
Šildymas:
Nuomojamas nuo: 0000-00-00
Užstato suma: 0.00
Min. nuomos laikotarpis (mėn):

Kaina m²: 12.5 €.

Patalpinta: 2020-07-29
Atnaujinta: 2020-07-29
Galioja iki: 2020-08-14

Kaina pardavimui: Pasiūlyk savo kainą
1.000 € €     
Papildoma informacija
Aprašymas
ŽVĖRYNE IŠNUOMOJAMAS ĮRENGTAS NAUJAS ERDVUS 3 KAMBARIŲ BUTAS SU TERASA, VISAIS BALDAIS IR POŽEMINIU PARKINGU.

PASTATO APRAŠYMAS:
Statybos metai: 2016 m.
Namo tipas: mūrinis
Įėjimo durys: su videodomofonu.

BUTO IŠPLANAVIMAS:
Erdvi svetainė su dideliu įstiklintu balkonu ir prancūzišku balkoniuku.
Miegamasis su dvigule lova.
Vaiko arba darbo kambarys.
Dvi uždaros drabužinės.
Sanmazgas su vonia.

BUTO ĮRENGIMAS:
Butas labai stilingai ir prabangiai įrengtas, panaudotos tik aukščiausios kokybės medžiagos.
Grindys: aukštos kokybės ąžuolo parketas.
Langai: su trijų stiklų, dviejų kamerų selektyvinio stiklo paketais.
Šildomos grindys vonioje.
Integruotos sieninės spintos.
Stilingas ir modernus apšvietimas.

BALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA:
Visa reikalinga nauja buitinė technika: el. kaitlentė, el. orkaitė, šaldytuvas, skalbimo mašina, džiovyklė, indaplovė.
Signalizacija.
Internetas, kabelinė TV.

ŠILDYMAS:
Šildymas centrinis kolektorinis grindinis, labai pigus.

PARKAVIMAS:
Viena nemokama vieta požeminiame garaže.

SAUGUMAS:
Namo teritorija aptverta ažūrine tvora su rakinamais varteliais
Aplink pastatą įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.
Bute įmontuota apsauginė signalizacija su judesio ir dūžio davikliais, priešgaisrinė signalizacija.

APLINKA:
Apartamentai įsikūrę vienoje žaliausių Vilniaus zonu. Ši teritorija garsėja kaip viena švariausių ir ramiausių vietų sostinėje. Kelios minutės pėstute iki Vingio parko ar Neries upės ir kasdien galėsite džiaugtis gamtos prieglobsčiu, nepasigesdami ir miesto patogumų.
Tai vieta, kur susilieja gamtos natūralumas ir centro privalumas, kad galėtumėte puoselėti sveiką ir harmoningą gyvenimą.
Namai, kur taip paprasta gyventi patogiai ir sveikai, kur saugu ir ramu, kur darni ir draugiška aplinka.

NUOMOS KAINA:
1000 Eur/mėn +komunal. pasl.


ŽVĖRYNO APARTAMENTŲ aprašymas:

VIDINĖS
PERTVAROS
Vidaus pertvaros keramzito blokelių mūro, tinkuotos su garso izoliacija. Garso izoliacija naudojama papildomai apsaugoti Jūsų ausis nuo nepageidaujamų kaimynų keliamų garsų.

LUBOS
Patalpų aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki perdenginio plokštės lubų ne mažiau kaip 2,75 m. Tai Jūsų butui papildomai suteiks didesnės erdvės pojūtį. Taip pat siekiant įgyvendinti platų interjero dizaino stilių poreikį, tokio aukščio patalpose nesibaiminant bus galima formuoti net kelių aukščių pakabinamas lubas.

STOGAS
Apšiltinto stogo konstrukcija atitinka B Roof reikalavimus. Stogas apsaugotas ne žemesnės nei A1 degumo klasės statybos produktais. Ant stogo numatytos vietos inžinerinių renginių aptarnavimo aikštelėms. Tai reiškia, kad stogas neperkais saulėtomis vasaros dienomis bei neperšals spaudžiant žiemos šaltukui.

DURYS
Įėjimo į butą durys „Šarvo” tipo, dviejų spynų, varčia, vidiniais ir išoriniais apvadai medžio dulkių plokštė, su akute ir buto numeriu. Slenkstis nerudyjančio plieno.

GRINDYS
Visame buto plote, išskyrus sanitarinį mazgą, kuriame numatytos grindys su hidroizoliacija, projektuojamas viršutinis grindų apdailos sluoksnis.

TERASOS
Terasų perdangos išlietos pritaikant termoizoliacines detales isoborb. Kitaip tariant terasos perdanga nesusijungia su Jūsų buto perdanga tiesiogiai. Tai yra labai svarbu siekiant išvengti šilumos nuostolių per perdangų sujungimus.

ELEKTRA
Elektros apskaitą numatyta skaičiuoti kiekvienam butui atskirai, bendrų patalpų, parkingo patalpų apskaita vedama atskirai. Kiekviename bute projektuojamas elektros perskirstymo skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai ir kita reikalinga įranga. Bute išvedžiota elektra, sumontuoti automatiniai jungikliai, durų skambučiai.

SILPNOS
SROVĖS
Sumontuotas silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono, interneto) paskirstymo skydelis.

LIFTAS
Keliamoji galia ne mažiau kaip 675 kg, 9 keleiviai. Apdaila nerudyjantis plienas, veidrodis, LED lempos.

APLINKOS
SUTVARKYMAS
Namo aplinka bus nepriekaištingai sutvarkyta. Įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, šaligatviai trinkelių danga, apšvietimas, teritoriją sauganti tvora su vaizdo stebėjimo kameromis.

POŽEMINĖ AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ
Automobilių stovėjimo aikštelės grindys betoninės, šlifuotos. Sienos natūralus betonas ir/ar rievėtas mūras. Lubos vertikaliai orientuoto plaušo plokštės, paviršius dažomas purškiamais dažais. Labai svarbu paminėti ir tai, kad stovėjimo aikštelės ir pirmo aukšto butų perdanga yra apsaugota garsą ir šilumą izoliuojančiomis medžiagomis. Taigi pirmo aukšto butų grindys bus šiltos kaip ir visų kitų aukštų. O tai kad po jumis yra požeminė aikštelė galėsite išgirsti tiktai iš kaimyno lūpų.

PROTINGO NAMO SISTEMA
Bute bus įrengtas „Protingo namo” (Smart house) inžinerinių sistemų valdymo pultas. Tai šiuolaikiška vieninga priemonė buto įrangai valdyti, joje bus pajungtos telefonspynės, apsaugos signalizacijos, grindinio šildymo ir vėdinimo (rekuperacijos) valdymo sistemos. „Protingo namo sistema” suteikia namams ne tik daugiau komforto bet ir sudaro galimybę taupyti energiją, operatyviai informuoja apie susidariusias kritines situacijas ir didina būsto saugumą. Neatsiejama šios sistemos dalis inžinerinės įrangos valdymo algoritmas, kuris garantuoja optimaliausią ir ekonomiškiausią Jūsų šildymo sistemos veikimo rėžimą ir leidžia sutaupyti iki 30 šilumos energijos.

GRINDINIS ŠILDYMAS
Dėl efektyvesnio energijos panaudojimo Jūsų bute bus sudėtas grindinis šildymas. Tai unikali sistema, kurios pagalba grindys įšyla taip, kad galėtų sušildyti visą erdvę. Šis šildymo būdas yra itin patogus, šiuolaikiškas bei
ekonomiškas. Nepriekaištingai tolygus šilumos paskirstymas, vietos taupymas ir bendras estetinis vaizdas, tai tik keletas privalumų. Šiltos Jūsų namų grindys suteiks daugiau komforto. Išmanusis šildymo valdymas, naudojant
skaitmeninius reguliatorius, leis kiekvienam pagal poreikius keisti temperatūrą atskiruose kambariuose, pagal individualų poreikį.

VAIZDO
STEBĖJIMO SISTEMA
Užtikrinant Jūsų saugumą bei privatumą namuose, prie patekimo į pastatą, požeminę automobilių stovėjimo aikštelę ir kiemą, bus įmontuotos vaizdo stebėjimo kameros. Vaizdo stebėjimo sistemos leidžia realiu laiku stebėti Jūsų namus, o stebėjimo duomenys transliuojami tiesiai į apsaugos tarnybos pultą.

TELEFONSPYNĖ
Jūsų bute bus įmontuota skaitmeninė išorinio pasikalbėjimo sistema (telefonspynė). Jos pagalba galėsite įleisti svečius, garsinis signalas praneš apie jų atvykimą. Jos pagalba išvengsite pašalinių bei nepageidaujamų asmenų
patekimo į namo laiptinę.

SIGNALIZACIJA
Vienas patikimiausių būdų apsaugoti Jūsų namus nuo įsilaužėlių apsaugos
signalizacija. Judesių bei stiklo dūžių sistema Jūsų namuose užfiksuos
įsilaužimą bei apsaugos Jūsų turtą. Ji bus įmontuota į sieną netoli įėjimo durų.

LANGAI
Naujuose Jūsų namuose bus sumontuoti medinių profilių langų rėmai su trijų stiklų, dviejų kamerų selektyvinio stiklo paketais, kurie puikiai sulaikys šilumą. Tai energiją taupantys, ypač aukštos kokybės ilgaamžiai langai, kurie Jūsų namams suteiks jaukumo ir komforto pojūtį. Būtina paminėti, kad gyvenamuosiuose, miegamuosiuose ir darbo kambariuose langai iki grindų. Taigi Jūsų bute gyvenamosios patalpos atrodys erdvios ir šviesios.

TERASOS
Maumedžio lentų grindys, apšvietimas, stilizuotos tvorelės ir turėklai bei žinoma puikus vaizdas į Žvėryno toly leis mėgautis šiltais vasaros vakarais. To pasiekti negalėtumėte be didelės terasos, kurios bus įrengtos kiekviename “Žveryno apartamentų” bute.

VĖDINIMAS
Esant poreikiui, savo bute galėsite įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą, kuri aprūpins gyvenamąją erdvę gaiviu oru ir leis taupyti šilumos kaštus. Tam yra numatytos ir suprojektuotos visos reikiamos komunikacijos. Rekuperacija tai mechaninis patalpų vėdinimas, kurio metu iki 95 šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti. Rekuperatoriaus automatika leidžia ne tik 1 tikslumu nusistatyti norimą tiekti bei šalinti oro kiekį, bet ir sudaryti savaitinį grafiką, nustatant skirtingą vėdinimo intensyvumą skirtingom valandom.

PASTATO LAIKANČIOSIOS KONSTRUKCIJOS
Pastato pamatai poliniai, rūsio ir atraminės sienos monolitinio gelžbetonio. Pastato kolonos bei perdangos monolitinio gelžbetonio. Pastato antžeminės dalies laikančios sienos gelžbetoninės, panaudojant liktinių klojinių sistemą Velox.
Monolitinis namas turi be galo daug privalumų lyginant su surenkamomis konstrukcijomis. Pačios svarbiausios ir aktualiausios yra:
1. Namo sandarumas. Iš esmės namas neturi konstrukcinių sujungimo vietų, jis yra vientisas. Dėl šios priežasties labai stipriai išauga šilumos ekonomija. Paprastai tariant ši konstrukcija labai lėtai atiduoda sukauptą šilumą, nes nėra tarpų per kur jai išeiti. Taip pat yra užkertamas kelias turėti “šalčio tiltus” kurie labai stipriai įtakoja šilumos suvartojimą.
2. Namo patvarumas. Monolitas yra labai kieta ir patvari medžiaga. Namas nesėda ir nejuda, tad sienos niekada nesuskilinės. Taip pat sienos yra lygios, kas labai svarbu skaičiuojant buto įrengimo kaštus. Sienų paruošimas dažymui yra labai paprastas.
3. Garsinė akustika. “Uždara” monolitinė sistema puikiai izoliuoja garsą. Taigi šį sprendimą sujungus su numatytais mediniais langais į Jūsų butą nepateks jokie garsai iš išorės nebent per plačiai atidarytus terasos langus.

PASTATO
FASADAI
Fasado apdailos medžiagos tamsiai rudos / pilkos klijuojamos klinkerio plytelės.
Tai neventiliuojamas fasadas, kas yra labai svarbu siekiant užkirsti kelią nepageidaujamiems šilumos nuostoliams. Taip pat labai svarbu, kad klinkeris yra kur kas ilgaamžiškesnė medžiaga už tinką. Taigi namo fasadai ilgą laiką išliks gražūs ir nepažeisti gamtos veiksnių. Namas net ir po 10 metų atrodys tarsi neseniai pastatytas.
 
Pardavėjas:

Dėl patalpų
Tel.: 865266888
info@nuomosbiuras.lt