NTportalas.lt - nemokami nekilnojamojo turto skelbimai, butai, namai, sklypai, patalpos, pardavimas, nuoma, nekilnojamojo turto agentūros
Parduodami
Išnuomojami


Nori reklamuotis?

Share |hostingas su 10% nuolaida
Nuomoja Butai
ID: 648687

Buto nuoma Vilniuje 2BUR/33 NAUJININKUOSE EIŠIŠKIŲ PL. IŠNUOMOJAMA - NT Portalas.lt

 
Vietovė
Vilniaus m. sav. 
Naujininkai 
Eišiškių pl. 
Pagrindinė informacija
Aukštas: 2 iš 3
Kambarių sk.: 2
Plotas: 58.0
Virtuvės plotas: 0.0
Balkono plotas: 0.0
Būklė: įrengtas
Statybos metai: 2007
Tipas: mūrinis
Šildymas:
Nuomojamas nuo: 0000-00-00
Užstato suma: 0.00
Min. nuomos laikotarpis (mėn):

Kaina m²: 8.98 €.

Patalpinta: 2015-09-21
Atnaujinta: 2015-09-21
Galioja iki: 2019-10-22

Kaina pardavimui: Pasiūlyk savo kainą
521 € €     
Papildoma informacija
Aprašymas
2BUR/33 NAUJININKUOSE EIŠIŠKIŲ PL. IŠNUOMOJAMAS JAUKUS 2 KAMBARIŲ 58 KV.M. BUTAS NAUJAME NAME SU ŽIDINIU IR TERASA! Butas nuomojamas tik nuo 20140401.

PASTATO APRAŠYMAS:
Statybos metai: 2007 m.
Aukštų skaičius: 3
Namo tipas: mūrinis
Įėjimo durys: su kodine apsaugos sistema ir domofonu, įėjimas į butą per šarvo duris.

BUTO IŠPLANAVIMAS:
Kambarių skaičius: 2
Aukštas: 2/3
Kvadratūra: 58 kv.m.
Virtuvė sujungta su svetaine, vienas izoliuotas kambarys. Atskiras išėjimas į lauko terasą.

BUTO ĮRENGIMAS:
Sienos: dažytos.
Langai: plastikiniai langai su stiklo paketu.
Durys: buto durys šarvo, kambarių laminuotos.
Grindys: laminatas bei keraminių plytelių.

BBALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA:
Baldai, orkaitė, sofa, staliukas balkone su kėdėmis, šaldytuvas, signalizacija (bute įrengta signalizacijos sistema, kuri prijungta prie centrinio saugos tarnybos stebėjimo pulto 24 h per parą, 365 dienas per metus).

ŠILDYMAS:
Šildymas butuose centrinis kolektorinis. Kiekviename korpuse įrengtas šiuolaikinis šilumos mazgas, valdomas ir aptarnaujamas KAC1 UAB „Vilniaus energija“ (Smolensko g 12, Vilnius). Kiekvienas radiatorius yra reguliojamas. Laiptinėje yra įrengtas būto šilumos skaitliukas, pagal kurį Jūs atsiskaitote už sunaudotą šilumos energiją.
Jūs galite kiekvieną dieną registruoti skaitliuko parodymus ir efektyviai valdyti šilumos energiją, reikalingą buto šildimui. Šilumos sanaudos priklauso nuo buto eksploatacijos ir vėdinimo bute organizavimo.
Jeigu lauke minus 25 laipsniai, o Jūs norite namuose vaikščioti trumpom rankovėm +25 laipsnių temperatūroje nustatykite savo radiatorius į poziciją 5 (penki). Tokiu atveju teks sumoketi uz šildymą apie 34 Lt uz 1m2 naudingo ploto ( o gal ir daugiau). Jeigu esant lauko temperaturai minus 25 Jus palaikysite bute +1920 laipsnių, statydami reguliatorius radiatoriuse į poziciją 2 (du), sumokėsite iki 2 lt/m2 už šildymą.

PARKAVIMAS:
Parkavimas požeminiame garaže arba kieme (automatinis CO emisijos reguliavimas, dūmų šalinimo sistema, priešgaisrinė vandens automatika). Požeminėje automobilių parkavimo aikštelėje įmontuoti automatiniai pakeliami vartai,
įrengta moderni video stebėjimo sistema, leidžianti gyventojams kompiuteriu stebėti savo automobilį per internetą, neišeinant iš butų. Požeminiai garažai yra prijungti prie centrinio apsaugos firmos dispečerinio pulto, kiekvienas gyventojas turi personalinį eraktą, kurio pagalba įeina ir išeina iš garažo.

INFRASTRUKTŪRA:
Naujininkai, Eišiškių pl. Namas yra aptvertas, įrengtas vidinis kiemas su vaikų žaidimo aištele, yra sukurtas dirbtinis tvenkinys, kur plaukioja žuvys. Šalia namo yra parkas, kur galima mėgautis pirtimi, kubilu, yra vaikų žaidimo aikštelė. Parkas apšviestas, aptvertas. Iėjimas į Parka tik šalia esančio kvartalo gyventojams (varteliai turi espynas). Parkas kaip ir kvartalo kiemas kontroliojamas video stebėjimo kameromis. Iki autobusų stotelės “Hidrogeologija” tik 70 m (autobusai Nr. 41, 42 ir 78 ir mikroautobusas Nr. 71 važiuoja iki geležinkelio stoties). Patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais.

NUOMOS KAINA:
1800 lt + komunal. mokesčiai + PVM.
 
Pardavėjas:

Dėl patalpų
Tel.: 865266888
info@nuomosbiuras.lt