NTportalas.lt - nemokami nekilnojamojo turto skelbimai, butai, namai, sklypai, patalpos, pardavimas, nuoma, nekilnojamojo turto agentūros
Parduodami
Išnuomojami


Nori reklamuotis?

Share |hostingas su 10% nuolaida
Parduoda Butai
ID: 737057

Butas Birstone www.birutesterasos.lt Birutės terasos naujos stat - NT Portalas.lt

 
Vietovė
Birštono sav. 
 
 
Pagrindinė informacija
Aukštas: 1 iš 0
Kambarių sk.: 2
Plotas: 51.0
Virtuvės plotas: 0.0
Balkono plotas: 0.0
Būklė: neįrengtas
Statybos metai: 2019
Tipas: mūrinis
Šildymas:

Kaina m²: 2223.29 €.

Patalpinta: 2020-01-13
Atnaujinta: 2020-01-13
Galioja iki: 2020-04-11

Kaina pardavimui: Pasiūlyk savo kainą
113.388 € €     
Papildoma informacija
Aprašymas
www.birutesterasos.lt
Birutės terasos naujos statybos butai ir kotedžai kurortinio miesto centre Birštone. A energetinės klasės ekonomiški namai yra išskirtinio dizaino: ilgaamžiaus skalūno akmens ir maumedžio derinys atkreips kiekvieno praeivio dėmesį. Butai ir kotedžai, turi didžiules terasas arba balkonus ir leis džiaugtis nuostabiais vakarais. Birutės terasose, bus pastatyti, tik 6 namai su vitrininiais langais. Dviejuose namuose, bus tik 8 butai , kurių kvadratūra bus, nuo 27 kv.m. iki 38 kv.m.,o keturiuose namuose, bus tik 8 kotedžai, ( keturi dvibučiai), kurių kvadratūra svyruos nuo 52kv.m. iki 75kv.m. Būsimieji gyventojai galės pasirinkti iš keletą išplanavimų. Nemuno kilpų regioninio parko apsuptyje, galėsite mėgautis: sutvarkyta miesto aplinka, ramybe, šviežiu oru, išpuoselėtais parkais, kuriuose įrengti lauko treniruokliai, muziejais, pažintiniais takais, nuolatos vykstančiais renginiais, kavinėmis, SPA centrais, dviračių takais, pasiplaukiojimu laisvais ir daugybe kitų malonių veiklų. Birutės terasose įsikūrę naujieji gyventojai, galės mėgautis, ne tik ramybe ir poilsiu, bet ir itin mažomis sąskaitomis už šildymą.Sandarus ir kokybiškas namas su autonominiu dujiniu šildymu, nekels papildomų rūpesčių. Ramioje muziejaus gatvėje pastatyti namai, nutolę apie 300m., nuo Nemuno ir IKI prekybos centro,vos ranka pasiekiemi, net ir pagyvenusio amžiaus žmogui.
Turbūt nėra, nė vieno žmogaus, kuris nėra buvęs Birštone, ir nenorėtų vėl grįžti.
Ar Jūs , nors kartą susimąstėte, kad norėtumėte gyventi moderniame ir išpuoselėtame mieste, gamtos apsuptyje, ramioje ir saugioje aplinkoje ir pradėti naują gyvenimo etapą? Galbūt pavargote, nuo didelių sąskaitų? Norite daugiau komforto ir pabėgti, nuo kasdieninių rūpesčių?
Nauji namai, laukia naujų šeimininkų!

Šviesūs namai
Visuose namuose įrengtos didelės panoraminės vitrinos, kurios suteikia daugiau šviesos ir vaizdo,o stiklinės balonų sienos, neužgoš saulės.
Šilti ir ekonomiški namai
A energerinės naudingumo klasės namai ir autonominis dujinis šildymas suteiks galimybę nebrangiai ir šiltai gyventi. Pamirškite rūpesčius apie dideles sąskaitas ir nepatogumo jausmą, kaip namie būna nuolatos , tai per šalta , tai per karšta. Šiais laikais yra galimybė įsigyti dujinio katilo valdymo pultelį ir nuotoliniu būdu reguliuoti šildymą.
Unikali namų architektūra
Ventiliuojami fasadai, maumedžio ir skalūno akmens derinys, tai nėra pigus techninis sprendimas, bet šis sprendimas suteiks unikalumą, ne tik gyventojams, bet ir Birštono miestui.
Privatumas
Nuošalioje gatvėje, kur nedidelis eismas, bus pastatyti šeši indvidualus namai. Keturi dvibučiai namai, turės tik vieną kaimyną. Dviejuose namuose bus mažesnė kvadratūra, todėl bus tik trys kaimynai.
Patogumas
Namai bus tik dviejų aukštų, todėl lipti laiptais aukštai nereikės ir liftas tikrai nebus reikalingas. Gyvensite Birštono centre, kur mašina, nebus būtinybė,o privalumas, nes prekybos centras, Nemunas, vos už 300 m. , biblioteka 50m, ir gimnazija ir ambulatorija apie 500m.
Komfortas
Daugelis pritartų, kad pasikeitė mada turėti sklypus, po 1530arų, kurie reikalauja daug laiko ir priežiūros, tačiau turėti nuosavą didelį balkoną, ar terasą, tai didelis privalumas. Kiekvienas nori turėti savą kampelį, kuriame galėtų mėgautis gražiomis ir saulėtomis dienomis, sukurti jaukią atmosferą , kuri nereikalautų daug priežiūros.
Garso izoliacija
Tarp kaimynų dedami stori silikatiniai blokeliai ir papildomai izoliuojami vata, kuri sugeria garsą, tik tam, kad galėtumėte mėgautis ramybe.
Daugiau informacijos: www.birutesterasos.lt arba telefonu 867775952.
 
Pardavėjas:
Rosara, UAB
Tomas Kulvietis
Mob.: +370 677 75952
tomas@superhouse.lt
http://www.superhouse.lt